Zakládáte firmu a přemýšlíte nad tím, jakou uvedete adresu sídla do obchodního rejstříku? Rádi bychom vám naznačili, že můžete využít i virtuální sídlo Profi sídla v Praze. Proč zrovna Praha, a ne vaše bydliště?

Nikdo vás tam nezná – znáte film z roku 1985 „Vesničko má, středisková“? Psychicky postižený Ota Rákosník v něm v jedné ze scén putuje do Prahy, aby si prohlédl svůj nový byt na městském sídlišti, který se mu snaží vnutit vypočítavý stranický funkcionář výměnou za bydlení na venkovské chalupě. Ta scéna je natolik vypovídající, že nepotřebuje ani slovní komentář, je z ní jasně patrné, jak velká anonymitu tu panuje, a že se v Praze lidé neznají mnohdy ani z jednoho bloku panelového domu, natož pak z jedné jediné ulice. A tam, kde vás nikdo nezná, nebude vám ani překážet ve vašem podnikatelském záměru. Nikdo vám tu nebude ze závisti házet klacky pod nohy.

Praha Trója

Praha je Praha – o Praze mezi lidmi koluje mnoho zvěstí i pověstí, můžete si o ní přečíst třeba Povídky malostranské od Jana Nerudy a můžete se na vlastní oči přesvědčit o tom, že je stověžatá. Praha je ale také obohacena o překrásné přírodní parky a chráněná území, mnohá z nich se nachází na velmi členitém území, kupříkladu Divoká Šárka a Prokopské údolí nebo přehrada Hostivař. Rozhodně stojí za to vystoupat nejen na Petřín a rozhlédnout se po Praze z tamní rozhledny, ale měli byste navštívit i další místa, kromě zmiňovaných třeba Stromovku, Riegerovy sady, zoologickou a botanickou zahradu v Tróji a další zajímavá místa.

virtuální kancelář

Zasedací místnost v Praze – součástí virtuálních adres firem bývají i zasedací místnosti. Ta je vám k dispozici pro podpisy smluv, obchodní jednání, školení vašich kolegů, setkání se zákazníky a provozními partnery a pro další administrativní záležitosti. V zasedací místnosti máte potřebný klid a hlavně jste v Praze, takže stačí pak po ukončení jednání vyjít ven a zajet do některého z parků, anebo do jedné z mnoha vyhlášených restaurací.

Written by