Ono se dá vcelku ještě v pohodě půjčit částka do sto tisíc. Tam většinou nebývají potíže a ti starší se jistě diví. Možná pamatují manželskou půjčku třicet tisíc, na kterou musela být spousta potvrzení a dva ručitelé. Pro ty mladší, za tyto peníze se dalo koupit základní zařízení domácnosti bez nějakého přepychu. Prostě základ. A mladí manželé byli rádi, že mají něco do začátku.

Dnes byste za to moc nekoupili, ale tehdy to byl skoro majlant. Nás však nezajímá, co bylo. Nás zajímá současnost. A zajímají nás skutečně velké sumy. Třeba na nový vůz nebo bydlení. Taková částka už nechodí pěšky že?

peníze v kapse

Nu, je zde spousta institucí, kde vám takové peníze půjčí velmi rádi, ovšem musíte také splnit některé jejich podmínky. A není jich zrovna málo. Můžeme jen namátkou vybrat prokázání vyživovaných osob, nebo prokázání toho, kolik si vyděláte. Pokud splníte všechny podmínky, většinou peníze dostanete, pokud ne, nepůjčí vám ani šachy. Tak to chodí, a tak to asi chodit bude.

Ne všechny instituce však postupují stejně. Pokud vás ta první nejmenovaná prozkoumala dle příjmení a rodného čísla v rejstříku pro dlužníky a vy tam jste. Máte utrum. Ale ne všude.

štos bankovek

Nebankovní hypotéka bez registru je to o čem je řeč o řádek výše. Rejstřík pro dlužníky, nebo správněji registr dlužníků je to, kde vás udali ti, kterým jste třeba zapomněl zaplatit splátku, nebo nezaplatil jednou SIPO. Stačí třeba i splátka za telefon. Tak jste se stal dlužníkem, tedy něco jako zvrhlík, nebo zloděj. Ne však v případě výše citovaného produktu. Znovu si zopakujeme jeho název. Je to nebankovní hypotéka bez registru, tedy, znamená to tolik, že se zde tato pochybená věc nebude brát tak nějak v potaz. Znamená to tolik, že vám budou peníze poskytnuty i když tam nějaký ten škraloup máte. A tato nabídka není jen tak k zahození. Co si myslíte vy? Zkusíte to?

Written by